Eeuwigdurende kalender

 

ACTIVITEITEN  CB  2018 -2019
Zondag 27 oktober 2019  Ordefeest Centrum België
 
Zaterdag  28 december  2019  Nacht van het driegestern 

en blijf nu van onze datum af

 

Verkiezing kinderprins kinderprinses van België

Zondag 19 Januari 2020

 
 
APRIL  2019
 
 
 

Vrijdag 19  april 2019

De Vinnige Harlekijntjes    Afsluiting Carnavalseizoen  Aanv: 19:00 uur

Zaal Familieheem  Gasthuisdreef  2    2870    Ruisbroek-Puurs

 

 
 

Zaterdag 20  april 2019

Overwinningsbal Nationale Prinses v België  2019  Kimberly    Aanv: 20:11  uur

Parochiezaal  winksele-delle   Mechelsesteenweg  1088   3020  Herent

 
 
 

Maandag  22  april 2019

Paasbrunch  Karnamor    Aanv: 10:00 uur

Zaal 't Centrum   Strijdersstraat   35    2650   Edegem

 

 
 

Vrijdag 26  April

Ordefeest FCV Orde van Weg en Weer Asse   Aanv:20:11 uur

Feestzaal Den Hoorinck  Noorderlaan  20         1731    Asse-Zellik,

 

 
 

Vrijdag 26  April  2019

Carnavalraad Staden  Foute carnavalsparty  Aanv :20:00 uur

ism D' oude Tramstatie  Sleihagestraat    20     8840    Oostnieuwkerke

 

 
 

CARNAVALWEEKEND HAGONDANGE VAN VRIJDAG 26 TOT 29 APRIL 2019

 

 
 

Zondag 28  April  2019

C.V. De Torando's 4 de Dans & Shownamiddag   Aanv: 14:11 uur

Zaal Forum  Mechelbaan 446     2580  Putte

 

 
 
MEI 2019
 
 
Zaterdag 04  mei  2019
 
 

Zaterdag 18 mei 2019

Overwinningsbal  Nat,Kinderprins van België Iliano    Aanv:20:11 uur

Zaal Swok    Ooststraat    4      8840   Staden

 

 
 
JUNI 2019
 
 
Zondag 16  juni  2019
 
 

Zaterdag 15 Juni  2019

DKV Nenoekaf   Schlagert    vvk 10 €   kassa 12,50 €   Aanv  20:00 uur   

Zaal Gildenhuis  Otterstraat   Sint Gillis Dendermonde

 

 
 

Zondag 16  juni  2019

2de Eetfestijn  Ertegems carnavalcomité t.v.v. Carnavalstoet  

Zaal O.C. Velzeke Provinciebaan   275    9620  Zottegem

 

 
 
AUGUSTUS  2019
 
 
 

Zaterdag 03  agustus  2019

C.V. De Ridders v/d Greun Rat   BBQ      Aanv:17:00 uur

Speelplaats Freinetschool De Tinteltuin  Budingenweg  2   3440   Zoutleeuw

 

 

 

Zaterdag 03  augustus  2019

Overwinningsbal Jeugdprinsenpaar Provincie Antwerpen   Aanv: 20:11 uur

De Brug  Nekkerspoelstraat  366  2800  Mechelen

 

 
 

Zaterdag 10  agustus  2019

Carnavalraad Staden  Big summer BBQ   Eten 18:00 tot 20:00 uur

& Stoans prinsennacht Overwinningsbal Prins Bart Prinses  Melissa

 optreden Patricia Spotlight  Aanv: 17:00 uur

Zaal Zonneheem   Bassinsmolenstraat    4    Oostnieuwkerke

Reserveren BBQ  18€ stukken vlees    0499 / 73.78.24    

carnavalsraad-staden@hotmail.com

    

 
 

Zaterdag 24  augustus

Gilde der Kaseistampers   Eetdag   Aanv:11:00 tot 21:00 uur

Zaal Vinea  Poortveldenplein  7 C    3200  Aarschot

 

 
 
SEPTEMBER  2019
 
 
 

Zaterdag 07 September  2019

Overwinningsbal  Provinciale -Prins Tom Prinses Kjenta  Kinderprins Xabi    Aanv:20:00 uur

Zaal De Kring P,Steenssensstraat   39      9120  Beveren-Waas

 

 
 

Zondag 15 September  2019

Gilde der Kaseistampers   Bingo   Aanv:14:00 uur

Zaal Vinea  Poortveldenplein  7 C    3200  Aarschot

 

 
 

Zaterdag 21 September  2019

O.V.D. Potuls Poperinge   2 de Eetdag   Aanv: 19:00 uur

De Braband   Lensstraat   21 A  9870  Poperinge

 

 
 

Zaterdag 21 September  2019

Prins van Belgie 2019  3x20  Overwinningsbal   Aanv:20:30 uur

Escapade  Kapelsestraat   233     2950  Kapellen

 

 
 

Zaterdag 21 September  2019

De Pleziermakers   12 de Eetdag       Aanv:15:11 tot 21:11 uur

Feestzaal Romanus  Wijnenberg   1  3360    Bierbeek

 

 
 

Zaterdag 28 September  2019

Carnavalraad Staden  Oktoberfeest met verkiezing provinciale Bierkoning(in) 

met bekendmaking Stoanse Belleman ism Brugse zot  Aanv: 20:00 uur

Zaal Zonneheem   Bassinsmolenstraat    4    Oostnieuwkerke

 

 
 
OKTOBER  2019
 
 
 

Zaterdag 05 oktober 2019

Orde van De Lady's    Eetfestijn    Aanv:12:00 uur

Zaal Familieheem Gasthuisdreef 2    Ruisbroek-Puurs

 

 
 

Zaterdag 05 oktober 2019

Carnavalraad Provincie W-VL

Prins & Prinsesverkiezing  Provincie W-VL  Aanv: 19:11 uur

Zaal Iseland  Kaaiplein ( vismijn )   8620  Nieuwpoort-Stad

 

 
 

Zaterdag 05 oktober 2019

C.V. De Fairytales  4 de Carnavalbal met Aanstelling  Aanv: 20:11 uur

Zaal Bergendal  Grote Vreunte  57      3473 Waanrode

 

 
 

Zondag 06 oktober 2019

Carnavalraad Provincie W-VL

Jeugd Prins & Jeugd Prinsesverkiezing  Provincie W-VL  Aanv: 14:11 uur

Zaal Iseland  Kaaiplein ( vismijn )   8620  Nieuwpoort-Stad

 

 
 

Zondag 06 oktober 2019

Westelse Dansmariekes  Eetdag     Aanv: 11:00 tot  19:30  uur

Zaal "Klokkenhof" - Kerkhofstraat 12 -       2260      Oosterwijk (Westerlo)

 

 
 

Vrijdag 11 oktober 2019

Eetfestjn De Jukeboxkes    Stoofvlees of Vol-au-vent a Volente & desert Aanv: 19:30 uur

Zaal 'T Koerke Molenstraat  13  9100  Kemseke

 

 
 

Vrijdag 11 oktober 2019

Droom-Lach-Leef  Prins & Prinses verkiezing  Limburg    Aanv:20:11 uur

Zaal Kuipershof      G,Gezellelaan 15     Heisden Zolder

 

 
 

Zaterdag 12 oktober 2019

Overwinningsbal Prins W-VL  Sunny I   Aanv:20:11 uur

Zaal  Bartel  Moeskroenstraat   528    8930    Rekkem

 

 
 

Zaterdag 12 oktober 2019

Overwinningsbal   Nat,Jeugdprins v Belgie   Bjarne   Aanv:20:33 uur

CC Den Amer    Nijverheidslaan   24      3290    Diest

 

 
 

Zaterdag 19 oktober 2019

Overwinningsbal Prinses W-VL  Daphne I    Aanv: 20:11 uur

Zaal De Bosserij  Acaciastraat   31     8210  Veldegem

 

 
 

Zaterdag 26 oktober 2019

Federatiefeest C.F.W-VL   Aanv: 20:11 uur

Zaal De Bosserij  Acaciastraat   31     8210  Veldegem

 

 
 

Zondag 27 oktober 2019

 18 ° Ordefeest Centrum België 

Gaat steeds door de 4 de zondag van oktober

Salons hof ter Meyghem     Hofstraat 143     9200  Oudegem

 

 
 
NOVEMBER  2019
 
 
 

Zaterdag 02 november 2019

De Hemelsussen      Aanstelling    Aanv:20:11  tot 03:00  uur

Plaats van gebeuren word nog medegedeeld

 

 
 

Zaterdag 02 november 2019

Verkiezing Junior Prins & Prinses W-VL

 

 
 

Zaterdag 02 november 2019

De Draa Oeere   Pastadag Pasta à volenté   Aanv: 11:00 tot 19:00 uur

OC  De Vrede Lichtaartseweg  13     2250   Olen

 

 
 

Zondag 03 november 2019

Droom-Lach-Leef  Jeugd  Prins & Prinses verkiezing  Limburg    Aanv:14:11 uur

Zaal Kuipershof      G,Gezellelaan 15     Heisden Zolder

 

 
 

Vrijdag 08 november 2019

C.V. De Zwierige Zwijntjes  Verkiezing 2020   Aanv:20:11 uur

Pastoor Steenssensstraat 39,       9120 Beveren

 

 
 

Vrijdag 08 november 2019

De Rakkers Antwerpen  Prins of Prinsessenbal      Aanv:20:11 uur

Zaal Familieheem Gasthuisdreef 2    Ruisbroek-Puurs

 

 
 

Vrijdag 08 november 2019

Afscheidsbal Jeugdprinses W-VL  Lenke    Aanv:20:11  uur

Zaal   Orangje   Accaciastraat     6    8800   Roeselare

 

 
 

Zaterdag 09 november 2019

Verkiezing 3 de Leeftijd W-VL    Aanv:20:11 uur

Zaal Bosgalm    Pastorijstraat 5      8820    Torhout

 

 
 

Zaterdag 09 november 2019

De Maneblussers  Aanstelling  Stadsprins(es) van  Mechelen  Aanv:20:11 uur

Zaal De Brug   Nekkerspoelstraat   366      2800    Mechelen

 

 
 

Zaterdag 16 november 2019

Verkiezing Jeugd Prins & Jeugd Prinses W-VL

 

 
 

Zaterdag 16 november 2019

Ridders v/d Greun Rat jaarlijks Bal   met aanstelling     45 Prins   Aanv: 20:11  uur

Zaal CC De Passant Sint-Truidensesteenweg  1 A  3440  Zoutleeuw

 

 
 

Vrijdag 29 november 2019

O.V. De Dorstige Vriende   Jaarlijksbal     Aanv:20:11  uur

Zaal Albatros     Ploegstraat 28,        8380 Zeebrugge.

 

 
 

Zaterdag 30 november 2019

O.V.D. Caloriebommetjes bal en verkiezing Prinses W-VL  Aanv:20:11  uur

Zaal PC Den Ommegangk   Ridder Janlaan   3   8890   Dadiezele

 

 
 

Zaterdag 30 november 2019

Westelse Dansmariekes Bal     Aanv: 20:11  uur

Zaal "Klokkenhof" - Kerkhofstraat 12 -       2260      Oosterwijk (Westerlo)

 

 
 
DECEMBER  2019
 
 
 

Zondag   01  december  2019

Provinciale Kinder & Junior verkiezing O-VL 2020  Aanv:14:11 uur

Zaal De Kring  Past,Steenssensstraat   39     9120   Beveren-Waas

 

 
 

Zondag   01  december  2019

Carnavalraad Staden  Kroegentocht ttv Stoans Carnaval 2020 

inschrijven carnavalsraad-staden@hotmail.com info volgt  rondom marktplaats Staden

 

 
 

Vrijdag 06 december 2019

De Pleziermakers Carnavalbal met aanstelling Aanv:20:11 uur

Zaal en adres volgt nog

 

 
 

Vrijdag 06 december 2019

O.D.V. De Biergieters  8 ste Bal met aanstelling   Aanv: 20:11 uur

Gildezaal  Gildestraat  4      3220  Kortrijk-Dutsel    

 

 
 

Zaterdag   07  december  2019

Karnamor Prinsenbal   Aanv: 20:11 uur

Zaal ' t Centrum  Strijdersstraat     35    2650   Edegem

 

 
 

Vrijdag 13 december 2019

Kampse Feest Konijnen  6 de Bal   Aanv: 25:11 uur

Zaal Klosterhof  Oudediestersbaan   1     3920  Lommel

 

 
 

Vrijdag 13 december 2019

De Jukeboxkes  Aanstelling  Aanv: 20:11 uur

Zaal 't Koerken  Molenstraat   13     9190    Kemzeke

 

 
 

Vrijdag 13 december 2019

K.V. De Slaapmutse    Jaarlijksbal  Aanv:20:11  uur

 

 
 

Vrijdag 13 december 2019

De Feestbrouwers   4de Carnavalbal    Aanv:20:11  uur

Parochiecentrum - Ganzendries 29 -       3300      Oplinter

 

 
 

Zaterdag   14 december  2019

O.V.D. Neptunus Bal met verkiezing Prins W-VL   Aanv:20:11  uur

Zaal De Kouter   Ichtegemstraat  2 A    8610    Kortemark

 

 
 

Vrijdag 20 december 2019

O.V.D. Stropers  Stropersbal  Aanv:20:11  uur

Zaal De Bosserij  Acaciastraat   31     8210  Veldegem

 

 

Zaterdag 20 december 2019

 
Zaterdag   28  december  2019
 
 
JANUARI 2020
 
 
 

Zaterdag  11  januari 2020

De Draa Oeere  PrinsenbalAanstelling Prins(es)   Aanv: 20:11 uur

OC  De Vrede Lichtaartseweg  13     2250   Olen

 

 
 

Zondag  12  januari 2020

Dag v/d Dansmariekes   Aanv: 13:11 uur

Zaal ' t Centrum  Strijdersstraat     35    2650   Edegem

 

 
 

Zondag  12  januari 2020

Carnavalraad Staden  Nieuwjaarsreceptie  2020   Aanv:14:00 uur  

Swok Ooststraat  4    8840    Staden

 

 
Zondag  19  januari 2020
 
 

Zaterdag  25  januari 2020

Carnavalraad Staden  Prins en Prinses verkiezing   2020   Aanv:19:11 uur

stemming me steunkaarten verkrijgen kandidaten

Zaal Zonneheem   Bassinsmolenstraat    4    8840     Oostnieuwkerke

 

 
 

Zondag  26  januari 2020

Carnavalraad Staden  verkiezing Jeugdprins en Prinses 2020 

kindercarnaval  Aanv:14:11 uur

Zaal Zonneheem   Bassinsmolenstraat    4     8840    Oostnieuwkerke

 

 
 
FEBRUARI 2020
 
 
 

Vrijdag  21 februari 2020

De Draa Oeere  Kindercarnavalbal   Aanv: 17:11 uur

OC  De Vrede Lichtaartseweg  13     2250   Olen

 

 
 

Zaterdag  22  februari 2020

De Draa Oeere  Dollenacht Aanv: 20:11 uur

OC  De Vrede Lichtaartseweg  13     2250   Olen

 

 
 
APRIL 2020
 
 
 

Vrijdag  03  april 2020

De Draa Oeere  Vogelpikwedstrijd per fiets       Aanv: 19:11 uur

OC  De Vrede Lichtaartseweg  13     2250   Olen

 

 
 

Vrijdag  17  zaterdag 18   zondag  19 april 2020

Carnavalraad Staden  met op zaterdag 18 april  1 ste carnavalstoet Staden Aanv:14:11 uur

Staden Centrum Info volgt

 

 
 

NOVEMBER 2020

 
d
 

Zaterdag 07 november 2020

De Draa Oeere   Pastadag Pasta à volenté   Aanv: 11:00 tot 19:00 uur

OC  De Vrede Lichtaartseweg  13     2250   Olen

 

 

 
 
hopen op begrip van de verenigingen voor het vast leggen van hun activiteiten
Geachte leden ,Carnavalisten indien een datum ,plaats,of zaal.
niet juist zijn geef een seintje. Leden van Centrum België
indien uw activiteit niet voorkomt in deze kalender  graag een e-mail