Eeuwigdurende kalender

 

ACTIVITEITEN  CB  2015 -2016

Kippenfestijn    Zondag  16 September 2018

Zondag 28 oktober 2018   Ordefeest Centrum België
 
Zaterdag  22 december  2018  Nacht van het driegestern 
 

Verkiezing kinderprins kinderprinses van België

Zondag 20 Januari 2019

 
 
JUNI  2018
 
 
 

Zaterdag 16 juni 2018

VZW JA Tienen  Spaghetti Festijn   Aanv : 17:00 tot  21:00  uur

Zaal  De Buksboom   ST-Odulphusstraat 15      (Bost) 3300  Leuven

 

 
 

Zondag 17 juni 2018

BBQ      O.V.D. Harlekijntjes Koekelare   Aanv: 

Zaal De Mokker      Lekestraat    42    8680    Koekelare

 

 
 

Zaterdag 23 juni 2018

Ribbentjesfestijn Provinciale Prinsen en Prinsessen  W-VL   Aanv: 19:00  uur

Zaal De Bosserij   Acaciastraat  32       8210   Veldegem

 

 
 

Zaterdag 23 juni 2018

C.V. De Zwierige Zwijntjes  Steakfestijn   Aanv:13:00 tot 19:00  uur

Zaal 't Koerken  Molenstraat   13      9190  Kemzeke

 

 
 
 

Zondag 24 juni 2018

O.V. Keizer Joel -  9 de Pannenkoekenslag   Aanv:14:00 tot 19:00 uur

Parochiaal Centrum - Mechelsesteenweg 1088 - 2820     Winksele-Delle

 

 
 
JULI  2018
 
 
 

Zondag 01 juli 2018

2 de Eetfestijn  O.V.D. Doorzakkers   Vanaf 11:00 tot 18:00 uur

Zall De Gilde   Volkstraat   4    8580  Avelgem

 

 
 

Zondag 08 juli 2018

Ribbentjesfestijn C.V. De Dorstige Vrienden   Aanv: 11:11 uur

Zaal Albatros  Ploegstraat   28   8380  Zeebrugge

 

 
 

Zaterdag 14 juli 2018

O.V.D. Bleus Brothers  Spel zonder grenzen met eetfestijn  Aanv: 10:00 uur

Zaal Happy Dog    Steensedijk  2/Z  8400   Oostende

 

 
 

O.V.D. EZEL  Organiseert Avondmarkten met artisten   iedere woensdag

van juli tot eind Augustus   Zaal Gemeente school  vanaf  18:00 uur

Schoolstraat  37    8434 Lombardsijde

 

 
 
AUGUSTUS  2018
 
 
 

Zaterdag 04 augustus 2018

De Ridders v/d Greun Rat   BBQ       Aanv: 17:00 u

Refter Freinetschool  De Tinteltuin   Budingenweg   2   3440   Zoutleeuw 

 

 
 

Zaterdag 04 augustus 2018

RCV De Daffy's  Ribbentjesfestijn  Aanv: 18:00 tot 22:00 uur

plaats van gebeuren volgt nog

 

 
 

Zondag 19 augustus 2018

Overwinningsbal  Evy I  Prinses v België  2018   N.P.G.P.   Aanv: 19:31  uur

Zaal Cameo   FR V Rijhovenlaan   119    9000    Gent

 
 
 

Zondag 19 augustus 2018

O.V.D. De Koekoek  Eetfestijn    Aanv:12:00 uur

Zaal Ons Huis   Markt 2     8470    Gistel

 

 
 

Zaterdag 25 augustus 2018

Verbrande Puttenaars  Eetfestijn     Aanv : 17:00 uur

Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 -    2580     Putte

 

 
 

Zaterdag 25 augustus 2018

O.V.D. Stropers  BBQ    Aanv: 

Zaal Jonkhove  Aartrijkestraat  9  8211     Aartrijke

 

 
 

Zondag 26 augustus 2018

O.V.D. Ambiancemakers Bekkevoort - Eetdag    Aanv 11:30 uur

Zaal "Trefpunt" - Dorpsstraat 10 - 3460     -   Assent

 

 
 

Zondag 26 augustus 2018

Verbrande Puttenaars      Eetfestijn      Aanv : 11:30 uur

Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 -     2580      Putte

 

 
 
 
SEPTEMBER  2018
 
 
 

Zaterdag 01 september 2018

De Vinnige Harlekijntjes -  Jaarlijks Eetfestijn  Aanv: 17:00 tot 22:00uur

Zaal "Familieheem" - Gasthuisdreef 2 -        2870     Ruisbroek (Puurs)

 

 
 

Zaterdag 08 september 2018

De Beverkes   Eetfestijn

 

 
 

Zaterdag 08 september 2018

3 de Eetfestijn O.V.D. D'Oede Krakers    Aanv:17:00 uur

Zaal Albatros  Ploegstraat   28   8380  Zeebrugge

 
 
 

Zondag 09 september 2018

Kampse Feest Konijnen -  6de Eetdag    Aanv:12:30 tot 21:00 uur

Zaal "Klosterhof" - Oude Diestersbaan 1 -    3920      Lommel

 

 
 

Zondag 09 september 2018

Overwinningsbal  Prinses Katrien  O-VL  2018   Aanv: 20:11  uur

Zaal Cameo   Frans v Rijhovenlaan   119      9000  Gent

 

 
 

Zaterdag 15 september 2018

O.V.D. Poperingsche Potüls - Groots Eetfestijn   Aanv:19:33 uur

Zaal "Den Braband" - Lenestraat 21a -      8970        Poperinge

 

 
 

Zaterdag 15 september 2018

Overwinningsbal Nat, & Prov Kinderprinsses Aliana & Alysha   Aanv: 20:11 uur

Zaal  De Kring P, Steenssensstraat  39    9120   Beveren

 

 
 

Zaterdag 15 september 2018

Den Engelenraad st-Amandsberg  Jaarlijks Eetfestijn   Aanv: 19:00 tot 20:00 uur

Buurtcentrum  Doorakkerstraat  54          940    ST-Amandsberg 

 

 
Zaterdag 16 september 2018
 
 

Zondag 16 september 2018

O.V.D. Poperingsche Potüls - Groots Eetfestijn   Aanv: 11:33 uur

Zaal "Den Braband" - Lenestraat 21a -      8970        Poperinge

 

 
 

Zaterdag 22 september 2018

De Pleziermakers  - 11e eetdag      Aanv:15:11 tot 21:11 uur

Feestzaal "Romanus" (oude kantine Hoger Op Bierbeek) - Wijnenberg 1 -3360    Bierbeek

 
 
 

Zaterdag 22 september 2018

W.C.F.V.  St-Gillis-Ws   Verkiezing Prins-Prinses-vh Waasland    Aanv : 20:11 uur

Senioren - prins-prinses vh Waasland kinder & junior vh Waasland

Zaal 't Koerken  Molenstraat   13      9190  Kemzeke

 

 
 

Zondag 23 september 2018

De Plakijzers -  Mosselsouper    Aanv: 12:00 uur

Café "De 7de Hemel" - Hoevensebaan 147 -      2950       Kapellen

 

 
 

Zondag 23 september 2018

De Pleziermakers  - 11e eetdag      Aanv:111:11 tot 19:11 uur

Feestzaal "Romanus" (oude kantine Hoger Op Bierbeek) - Wijnenberg 1 -3360    Bierbeek

 

 
 

Zondag 23 september 2018

O.V.D. Nieuwe Trompetten  Eetfestijn     Aanv: 11:00  uur

Zaal De Pax    Schilderstraat  5     8400    Oostende

 

 
 

Zondag 30 september 2018

Eetfestijn O.V.D. Gewillige Panda's & O.V.D. Neptunus   Aanv: 12:00  uur

Zaal  De Kouter  Ichtegemstraat 2A  8610   Kortemark

 

 
 
OKTOBER  2018
 
 
 

Vrijdag 05  oktober  2018

Overwinningsbal Jeugdprinses & Prins van België  Silke - Wiebe    Aanv: 20:11 uur

Zaal Blommenhof   G,Gezellenplein  12    8840   Staden

 

 
 

Vrijdag 05  oktober  2018

C.V. De Blauwe Garde  Bal      Aanv:20:11 uur

Zaal "Berg en Dal" - Grote Vreunte 57- 3473        Waanrode

 

 
 

Zaterdag 06  oktober  2018

O.V.D. Lady's  Eetfestijn     Aanv:

Zaal "Familieheem" - Gasthuisdreef 2 -        2870     Ruisbroek (Puurs)

 

 
 

Zondag 07 oktober 2018

Dilbeekse Konijntjes  Eetfestijn    Aanv: 14:00 uur

Recreatiecentrum  Keperenbergstraat    37 B  1701    Itterbeek

 

 
 

Zondag 07 oktober 2018

De Plakijzers Dag van de Dansmariekes  Aanv:13:00 uur

Zaal "Bruggeske" - Hoevensebaan 12/2 -      2950      Kapellen          

 

 
 

Zondag 07 oktober 2018

Westelse Dansmariekes -  Eetdag      Aanv: 11:00  tot 19:30

Zaal "Klokkenhof" - Kerkhofstraat 12       2260       Oosterwijk (Westerlo)

 

 
 

Zondag 07 oktober 2018

Ridders van Heco Eetdag     Aanv: 11:33 uur

Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59   -      3700        Tongeren

 

 
 

Vrijdag 12 oktober 2018

De Jukeboxkes   Eetfestijn stoofvlees of Vol au vent  Aanv:18:30 uur

Zaal 't Koerken  Molenstraat   13      9190  Kemzeke

 

 
 

Vrijdag 12 oktober 2018

Droom Lach Leef Verkiezing Prinsenpaar van Limburg   Aanv:20:11 uur

Zaal    " 't Kuipershof" - Guido Gezellelaan 15          3550      Heusden

 

 
 

Zaterdag 13 oktober 2018

Overwinningsbal Prinses W-VL   Kelly I    Aanv: 20:11 uur

Zaal De Schakel   Meensesteenweg   713   8800    Roeselare - Beitem

 

 
 

Zaterdag 13 oktober 2018

Eetfestijn C.V. De Bollies/co   Aanv: 12:00 tot 20:00 uur

Feestzaal  De Pax   Schilderstraat     5      8400    Oostende

 

 
 

Vrijdag 19 oktober 2018

Carnaval Kampenhout  3 e  Carnavalparty    Aanv: 20:11 uur

Met verrassingsoptreden

Parochieaalcentrum     Mechelsesteenweg   1088          3020    Winksele-Delle

 

 
 

Zaterdag 20 oktober 2018

Federatiefeest C.F.W-VL    Aanv: 20:11  uur

Zaal De Bosserij   Acaciastraat  32       8210   Veldegem

 

 
 
 

Zondag 21 oktober 2018      

Spekkevrienden  3 de  Bal met aanstelling   Aanv:10:11 uur

Hof ter Schaarbeek     Slaagstraat 7       3580   Beringen

 

 
 

Vrijdag 26 oktober 2018

Verkiezing Prins Provincie Antwerpen  2019    Aanv: 20:11 uur

Zaal G.C. 't Heilaar   Heilaarstraat   35      2340   Beerse

 

 
 

Zaterdag 27 oktober 2018

9 ° Beverkes Bal     Aanv:20:11 uur  tot  02:11 uur

Zaal De Zoal  Klapdorp  9A    9170  ST-Pauwels

 

 
 

Zaterdag 27 oktober 2018

O.V.D. Caloriebommetjes  1 ste Bal     Aanv:20:11  uur

Plaats van gebeuren word nog medegedeeld

 

 
 

Zaterdag 27 & Zondag 28 oktober 2018      

Ridder van Brunegeruz   Eetfestijn    Aanv: 11:30  tot 15:00  uur

Parochiezaal - Ganzendries    29          3300- Oplinter (Tienen)

 

 
 

Zondag 28 oktober 2018  

17°  Ordefeest Centrum België  met Feestmaal Aanstelling

Driegestern 2018 - 2019

Salons hof ter Meyghem  Hofstraat  143    9200  Oudegem

 

 
 
NOVEMBER  2018
 
 
 

Vrijdag 02 november 2018

C.V. De Zwierige Zwijntjes  Verkiezing Prins & Prinses  2019  Aanv:20:11  uur

Zaal 't Koerken  Molenstraat   13      9190  Kemzeke

 

 
Zaterdag 03 november 2018
 

Zaterdag 03 november 2018

FEN EUROPA B.  Ordefeest met feestmaal  Aanv:

Salons Theaterhuyse    Gasthuisstraat   14       1745   Opwijk

 

 
 

Zaterdag 03 november 2018

De Hemelsussen - Bal met aanstelling    Aanv:20:11 uur

Zaal "Lambeer" - Vredestraat 8,        2340 Beerse

 

 
 

Zaterdag 03 november 2018

De Draa Oeere  - Pastadag - pasta ŕ volonté   Aanv:11:00 tot 19:00 uur

O.C. "De Vrede" - Lichtaartseweg 131 -      2250    Olen

 
 
 

Zaterdag 03 november 2018

Verkiezing Jeugd Prins & Prinses  W-VL        Aanv/ 20:11  uur

Zaal De Branding   Populierenlaan    35     8430   Middelkerke

 

 
 

Zondag 04 november 2018

Droom Lach Leef  Verkiezing Jeugdprins en Prinses van Limburg   Aanv:13:11  uur

" 't Kuipershof" - Guido Gezellelaan   15      -    3550       Heusden

 

 
 

Vrijdag 09 november 2018

Stadscarnaval Gilde De Maneblussers  Aanstelling Stadsprins(es)    Aanv:20:11 uur

Plaats van gebeuren later

 

 
 

Zaterdag 10 november 2018

Karnaval Federatie O-VL  Verkiezing Provinciale Prins-prinses O-WL   Aanv:19:11 uur

Zaal De Zoal  Klapdorp  9A    9170  ST-Pauwels

 

 
 

Zaterdag 10 november 2018

Verkiezing  3 de Leeftijd W-VL   Aav: 20:11  uur

Zaal  De Bosgalm   Pastorijstraat    7       8820    Torhout

 

 
 

Zondag 11 november 2018

 De Gilde der Biertonnen  Opening Carnavalseizoen & Kroegentocht     Aanv:10:00 uur

Café "Den Babbel" - Merksenbaan 102 -    2110      Wijnegem

 

 
 

Zondag 11 november 2018

Ridders van Heco   Opening Teungers Carnaval   Aanv: 11:11 uur

Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 -       3700       Tongeren

 

 
 

Zondag 11 november 2018

Ridder van Brunegeruz   Proclamatie   Aanv: 11:11 tot …….. uur
Den Baron  Academiestraat 21, 3300 Tienen

 

 
 

Vrijdag 16 november 2018

O.V.D. Lady's  Bal      Aanv:20:11 uur

Zaal  Den  Horinck    Noorderlaan   20       1731    Asse Zellik

 

 
 

Zaterdag 17 november 2018

De Plakijzers   - Aanstellingsbal    Aanv:20:11 uur

Zaal "Escapade" - Kapelsestraat 233 -     2950      Kapellen

 

 
 

Zaterdag 17 november 2018

De Tornados   Aanstellingsbal    Aanv: 19:11 uur

Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 -      2580    Putte

 

 
 

Zaterdag 17 november 2018

Gildegarde Glabbeek  Bal met Aanstelling    Aanv:20:11  uur

CC De Roos Grotestraat 33           3380     Glabbeek

 
 
 

Zaterdag 17 november 2018

Verkiezing Junior Prins & Prinses  W-VL     Aanv/ 20:11 uur

Zaal De Schakel  Meensesteenweg   713      8800   Roeselare-Beitem

 

 
 

Zaterdag 17 november 2018

Afscheidsbal  Nat.Prinses v Belgie 2018 &  Prins v/h Vlaams Gewest  2018  Aanv: 20:11 uur

C.C. Den Horinck  Noorderlaan   20    1731  Zellik

 

 
 

Zaterdag 24 november 2018

Westelse Dansmariekes - Antwerpen Bal   Aanv: 20:11uur

Zaal "Klokkenhof" - Kerkhofstraat 12 -    2260      Oosterwijk (Westerlo)

 

 
 

Zaterdag 24 november 2018

Bal Goede Gemutste  met verkiezing  Prinses W-VL     Aanv: 20:11  uur

Zaal   Sint-Amand    Kerkstraat  416    8370   Blankenberge ( richting colruyt)

 

 
 

Vrijdag 30 november 2018

Bal O.V.D. Gewillige Panda's     Aanv: 20:11  uur

Zaal   De Kouter   Ichtegemstraat   2 A  8610  Kortemark

 

 
 

Vrijdag 30 november 2018

Bal C.V. De Dorstige Vrienden   Aanv: 20:11  uur

Zaal  Albatros   Ploegstraat    28      8380   Zeebrugge

 

 
 

Zaterdag 30 november 2018

De Ridders v/d Greun Rat   Bal met aanstelling 44 ° Prins      Aanv: 20:11 u

C.C. De Passant   Sint-Truidensesteenweg   1 a    3440   Zoutleeuw 

 

 
 
DECEMBER  2018
 
 
 

Zaterdag 01 december 2018

Bal O.V.D. Neptunus met verkiezing Prins W-VL   Aanv:20:11 uur

Zaal De Kouter   Ichtegemstraat  2A   8610   Kortemark

 

 
 

Zaterdag 01 december 2018

Ridders van Brunengeruz   Prinsenaanstelling     Aanv: 20:33  uur

Zaal "Mančge" - St.-Jorisplein 25    (Parking Kazerne) -       3300       Tienen

 

 
 

Zondag 02 december 2018

Provinciale kinder & Juniorverkiezing O-VL 2019     Aanv: 14:00  uur

T Ogenblik  Gravenplein  1    9120   Beveren

 
 
 

Vrijdag 07 December 2018

O.V.D. Slaapmutse   Bal  Aanv: 20:11 uur

Plaats van gebeuren word nog medegedeeld

 
 
 

Vrijdag 07 December 2018

C.V. De  Palmridders  Bal met aanstelling    Aanv: 20:11 uur

Zaal Forum  Mechelbaan  446  2580  Putte

 

 

 

Zaterdag 08 December 2018

Karnamor  Prinsenbal met aanstelling Prins of Prinses  Aanv : 20:11 uur

Zaal:    ‘t Centrum        Strijdersstraat 35              2650   Edegem

 
 
 

Zaterdag 08 December 2018

De Pleziermakers  Carnavalbal met Aanstelling & Viering

1x11jarig bestaan  Aanv: 20:11  uur

Zaal "Bergendal" - Grote Vreunte 57 -       3473      Waanrode

 

 
 

Zaterdag 08 December 2018

N.P.G.B. Verkiezing prinsenpaar v België 5 jaarig bestaan

Plaats van gebeuren word nog medegedeeld

 

 
 

Zaterdag 08 December 2018

Verkiezing Prins v Oostakker   2019     Aanv: 20:11 uur

Feestzaal Nova   Sint-Bernattestraat   132      9000    Gent

 

 
 
 

Vrijdag 14 december 2018

De Hemelsussen  Kerstmarkt    Kerkplein - Beerse   Aanv:18:00 tot 0:00  uur

 
 
 

Vrijdag 14 december 2018

Kampse Feest Konijnen -  5de Carnavalbal   Aanv: 20:11  uur

Zaal "Klosterhof" - Oude Diestersbaan 1 -     3920     Lommel

 

 
 

Vrijdag 14 december 2018

De Feestbrouwers - 3de Carnavalbal     Aanv:20:11  uur

Parochiecentrum - Ganzendries 29 -       3300      Oplinter (Tienen)

 

 
 

Vrijdag 14 december 2018

De Jukeboxkes  Aanstelling Keizer Jeugdkeizer

Prins Jeugdprins Jeugdprinses    Aanv:20:11 uur

Zaal 't Koerken  Molenstraat   13      9190  Kemzeke

 

 
 

Zaterdag 15 december 2018

De Hemelsussen  Kerstmarkt    Kerkplein - Beerse   Aanv:14:00 tot 0:00  uur

 

 
 

Zaterdag 15 december 2018

Kanselarij Prins v België   Verkiezing Prins v België  2019 

Plaats van gebeuren word nog medegedeeld

 

 
 

Zondag 16 december 2018

De Hemelsussen  Kerstmarkt    Kerkplein - Beerse   Aanv:14:00 tot 22:00  uur

 

 
 

Zaterdag 19 December 2018

De Beverkes  Jeugdverkiezing

Plaats van gebeuren word nog medegedeeld

 

 
 

Vrijdag 21 december 2018

O.V.D. Ambiancemakers Bekkevoort  Carnavalbal    Aanv:20:11 uur

Zaal "Hemmekes"- Ernest Claesstraat 34c-       3271      Zichem

 

 
 

Vrijdag 21 December 2018

O.V.D. Stropers Bal           Aanv: 20:11 uur

Zaal De Bosserij   Acaciastraat 32       8210  Veldegem

 

 
Zaterdag 22 december 2018
 
 

Vrijdag 28 december 2018

Droom Lach Leef   1ste Carnavalbal     Aanv:20:11  uur

Zaal " 't Kuipershof" - Guido Gezellelaan 15 -      3550     Heusden-Zolder

 

 
 

Vrijdag 28 december 2018

Scream Team -Overwinningsbal Jeugdprins Tom Vlaams-Brabant 2018   Aanv: 21:11 uur

Zaal "Vinea" - Poortveldenplein 7c - 3200      Aarschot

 

 

Vrijdag 28 december 2018

 
 

Zaterdag 29 december 2018

 CC Jatienen  - Overwinningsbal Prinsenpaar Vlaams-Brabant 2018   Aanv:20:11 uur

Zaal "Bergendal" - Grote Vreunte 57 -       3473      Waanrode

 

 
 
JANUARI  2019
 
 
 

Vrijdag 04 Januari 2019

O.V.D. Nieuwe trompetten Bal

Plaats van gebeuren word nog medegedeeld

 

 
 

Vrijdag 11 januari 2019

AT - Fundum  -  Carnavalbal met Aanstelling   Aanv:20:11  uur

Zaal "Hemmekes"- Ernest Claesstraat 34c-       3271      Zichem

 

 
 

Zaterdag 12 januari 2019

C.V. De Blauwe Garde   Eetdag  Aanv: 

Zaal Trefpunt  Dorpsstraat   12   3460   Assent - Bekkevoort

 

Zondag 13 Januari 2019

C.V. De Blauwe Garde   Eetdag  Aanv: 

Zaal Trefpunt  Dorpsstraat   12   3460   Assent - Bekkevoort

 

 
 

Zondag 13 Januari 2019

Karnamor     Dag van de Dansmariekes    Aanv : 13:11 uur

Zaal:    ‘t Centrum        Strijdersstraat 35              2650   Edegem

 

 
 

Vrijdag 18 januari 2019

O.V.D. Ezel  Verkiezing Prinses v België  2019   

Plaats van gebeuren word nog medegedeeld

 

 
 

Zaterdag 19 januari 2019

O.V.D. Poperingsche Potüls     Groots Carnavalsbal    Aanv: 19:11  uur

O.C. "De Croone" - Provenplein 29 -           8972       Proven

 

 
 

Zaterdag 19 januari 2019

Bal  C.V. D'Oede Krakers   Aanv: 19:11  uur

Zaal  Albatros  Ploegstraat      28      8380    Zeebrugge

 

 

Zondag 20 januari 2019

 
 

Vrijdag 25 Januari 2019

Bal O.V.D. Harlekijntjes met verkiezing Andersvalieden  W-VL    Aanv:20:11  uur

Zaal De  Mast  Industrielaan  2     8820    Torhout

 

 
 
 

Zaterdag 26 januari 2019

Carnaval Dendermonde  Verkiezing Prins(es) 2019    Aanv:20:11 uur

Sporthal Oudegem   Ouburg     63   9200  Dendermonde

 

 
 
 
FEBRUARI  2019
 
 
 

Zaterdag 02 februari 2019

De Plakijzers - Sleuteloverhandiging   Aanv: 12:00 uur

Start: Café "De 7de Hemel" - Hoevensebaan 147 -       2950      Kapellen

 

 
 

Zaterdag 02 februari 2019

CC Jatienen -  Schlagert    Aanv:20:11 uur

Zaal "Mančge"- Sint-Jorisplein 20 -            3300Tienen

 

 
 

Zaterdag 02 februari 2019

De Bierpruvers -Carnavalstoet Centrum Ekeren  Aanv: 14:33 uur

 

 
 

Zondag 03 maart 2019

De Bierpruvers -Kindercarnaval  Centrum Ekeren  Aanv: 14:33 uur

 

 
 

Vrijdag 08 februari 2019

5 de Bal  O.V.D. Bleus Brothers   Aanv: 20:11  uur

Zaal  De Pax   Schilderstraat  5     8400     Oostende

 

 
 

Zaterdag 09 februari 2019

Bal  C.V.  De Doorzakkers    Aanv: 19:11  uur

Zaal   De Gilde   Volkstraat   4     8580    Avelgem

 

 
 
MAART  2019
 
 
 

Zaterdag 02 maart 2019

Ridders van Brunengeruz Sleuteloverhandiging     Aanv : 11:11 uur

Polyvalente Zaal C.C. "De Kruisboog" - St.-Jorisplein   20        3300 - Tienen

Ridders van Brunengeruz   Reclame- en Carnavalstoet   Centrum Tienen    Aanv : 14:11 uur

 

 
 

Dinsdag 05 maart 2019

Ridders van Brunengeruz Kwelkersworp    Aanv : 11:11 uur

Vanaf Balkon Stadhuis  Grote Markt 27,     3300 Tienen

 

 
 

Vrijdag 08 Maart 2019

Karnamor  Seniorenmiddag        Aanv : 13:11 uur

Hangar 68 Neerhoevelaan    2640     Mortsel

 

Vrijdag 08 Maart 2019

Karnamor  Sleuteloverhandiging + Aanstelling Jeugdprins of Jeugdprinses   Aanv : 20:30 uur

Hangar 68 Neerhoevelaan    2640     Mortsel

 

 
 

Vrijdag 08 Maart 2019

Carnaval Dendermonde Doop wagens DKV     Aanv: 19:00  uur

Werkplaats  Hoogveld    58     9200   Dendermonde

 

 
 

Zaterdag 09 Maart 2019

Karnamor    Carnavalstoet    Aanv : 13:30 uur

Vertrek & aankomst Hangar 68 Neerhoevelaan Mortsel

 

Zaterdag 09 Maart 2019

Karnamor    Carnavalbal    Aanv : 20:11 uur

Hangar 68 Neerhoevelaan Mortsel

Zaterdag 09 Maart 2019

Karnamor    Kindercarnaval    Aanv : 14:11 uur

Hangar 68 Neerhoevelaan Mortsel

 

 
 

Zaterdag 09 Maart 2019

Carnaval Dendermonde   Aanstelling Prins(es)    Aanv : 19:00 uur

C.C. Belgica   Kerkstraat    24     9200   Dendermonde

 

 
 

Zaterdag 09 Maart 2019

N.P.P.C.B.   Verkiezing Prins -  Prinses

plaats van gebeuren volgt nog

 

 
 

Zondag 10 maart 2019

Carnaval Dendermonde Carnavalstoet  Aanv:14:00 uur  

Grote Markt  9200  Dendermonde

 

 
 

Zondag 10 Maart 2019

Karnamor    Kindercarnaval    Aanv : 14:11 uur

Hangar 68 Neerhoevelaan      2640       Mortsel

 

 
 

Zaterdag 16 maart 2019

De Hemelsussen -  Kindercarnaval     Aanv:14:00 tot 17:00  uur

Verkleed en Prinsenbal         Aanv:20:11 tot 03:00  uur

Plaats van gebeuren word nog medegedeeld

 

 
 

Zaterdag 16 maart 2019

De Plakijzers -  Kindercarnavalbal       Aanv:14:11 uur

Zaal "Bruggeske" - Hoevensebaan 12/2 -        2950    Kapellen

 
 

Zondag 17 maart 2019

De Plakijzers -  Carnavalstoet        Aanv:14:11 uur     Centrum      2950     Kapellen

 
 

Vrijdag 22 maart 2019

Rodenbach Carnaval Comité   Verkiezing Prins Alexander  xxxv v Roeselare   Aanv:19:11 uur

Tent Grote Markt   8800    Roeselare

 

 
 

Zaterdag 23 maart 2019

Rodenbach Carnaval Comité  Kindercarnaval   Aanv:14:11 uur

Verkiezing 6 de Regenboog Prins Van België  Aanv:20:11  uur

Tent Grote Markt   8800    Roeselare

 

 
 

Zondag 24 maart 2019

Rodenbach Carnaval Comité  35 ste Carnavalstoet   Aanv:15:11 uur

Door het Centrum van      8800   Roeselare  

 

 
 

Zaterdag 30 maart 2019

Ridders van Heco Prinsessenaanstelling               Aanv:20:11  uur

Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 -       3700     Tongeren

 
 

Zondag 31 maart 2019

Ridders van Heco   Seniorennamiddag                Aanv:13:11  uur

Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 -       3700     Tongeren

 
 
APRIL  2019
 
 
Vrijdag 12 - Zaterdag 13 - Zondag 14 April
 

Vrijdag 12  april 2019

Carnaval Kampenhout  3 Daagse  Carkamp 19

Carnavalsparty met nummerafhaling met optreden artisten

Tent  Gemeente plein  Kampenhout

 

 
 

Zaterdag 13  april 2019

Carnaval Kampenhout  3 Daagse  Carkamp 19

Früshoppen  Aanv: 10:00 uur   

om 15.33   Carnavalstoet  Centrum Kampenhout

 

 
 

Zondag 14  april 2019

Carnaval Kampenhout  3 Daagse  Carkamp 19

Schlagert met Artiesten

Tent  Gemeente plein  Kampenhout

 

 
 
SEPTEMBER  2019
 
 
 

Zondag 15 September  2019

CENTRUM BELGIË    Kippenfestijn   Aanvang 11.30 u tot 17.00 u.

Zaal   't Klokske    Pijnderslaan   88     2900  Dendermonde

 

 
 
OKTOBER  2019
 
 
 

Zondag 06 oktober 2019

De Plakijzers -  Dag van de Dansmariekes       Aanv: 13:11 uur     

Zaal "Escapade" - Kapelsestraat 233 -         2950       Kapellen

 
 
 

Zondag 06 oktober 2019

Westelse Dansmariekes  Eetdag     Aanv: 11:00 tot  19:30  uur

Zaal "Klokkenhof" - Kerkhofstraat 12 -       2260      Oosterwijk (Westerlo)

 

 
 

Zondag 27 oktober 2019

 18 ° Ordefeest Centrum België 

Gaat steeds door de 4 de zondag van oktober

Salons hof ter Meyghem     Hofstraat 143     9200  Oudegem

 

 
 
NOVEMBER  2019
 
 
 

Zaterdag 02 november 2019

De Hemelsussen      Aanstelling    Aanv:20:11  tot 03:00  uur

Plaats van gebeuren word nog medegedeeld

 

 
 

Zaterdag 16 november 2019

De Plakijzers -  Aanstellingsbal     Aanv: 20:11 uur     

Zaal "Escapade" - Kapelsestraat 233 -         2950       Kapellen

 

 
 

Zaterdag 30 november 2019

Westelse Dansmariekes Bal     Aanv: 20:11  uur

Zaal "Klokkenhof" - Kerkhofstraat 12 -       2260      Oosterwijk (Westerlo)

 
 
 
DECEMBER  2019
 
 
 

Vrijdag 13 december 2019

De Feestbrouwers   4de Carnavalbal    Aanv:20:11  uur

Parochiecentrum - Ganzendries 29 -       3300      Oplinter

 

d
 

Zaterdag   21  december  2019

CENTRUM BELGIË    Nacht van het driegestern    Aanv:20:11 uur

 Zaal " Den Horinck "  Noorderlaan   20  Asse - Zellik

 

 
hopen op begrip van de verenigingen voor het vast leggen van hun activiteiten
Geachte leden ,Carnavalisten indien een datum ,plaats,of zaal.
niet juist zijn geef een seintje. Leden van Centrum België
indien uw activiteit niet voorkomt in deze kalender  graag een e-mail