Eeuwigdurende kalender

                          

ACTIVITEITEN  CB  2023 -2024

                                                                                              

Zondag 22 oktober 2023  Ordefeest Centrum BelgiŽ

Zaterdag  23  December 2023  Nacht van het Driegestern 

Verkiezing kinderprins kinderprinses van BelgiŽ  Zondag 21  Januari 2024

JULI  2023

 

Zondag 02 juli 2023                                           Aanvang: 07.00 uur  

ORDE VAN DE EZEL -    Rommelmarkt

Schoolstraat-Hoogstraat-Dorpsplein - 8430 Lombardsijde

 

 

Woensdag 12 juli 2023                                Aanvang: 19.00 uur  

ORDE VAN DE EZEL -  Avondmarkt

"Patershof" Gemeenteschool Lombardsijde 

Schoolstraat 37 - 8434 Lombardsijde

 

 

Woensdag 26 juli 2023                               Aanvang: 19.00 uur

ORDE VAN DE EZEL - Avondmarkt

"Patershof" Gemeenteschool - Schoolstraat 37 - 8434 Lombardsijde

 

AUGUSTUS 2023

 

Woensdag 09 augustus 2023                     Aanvang: 19.00 uur

ORDE VAN DE EZEL - Avondmarkt

"Patershof" Gemeenteschool - Schoolstraat 37 - 8434 Lombardsijde

 

 

Zondag 13 augustus 2023 Aanvang: 11.00 uur

ORDE VAN DE EZEL - Aperitiefconcert

Dorpsplein - 8434 Lombardsijde

 

 

Woensdag 23 augustus 2023 Aanvang: 19.00 uur

ORDE VAN DE EZEL - Avondmarkt

"Patershof" Gemeenteschool - Schoolstraat 37 - 8434 Lombardsijde

 

SEPTEMBER  2023

 

Zaterdag 02 september 2023                                    Aanvang:  uur  18:30 uur

C.V. De Fruitfretters   Sterrenparade 

Sporthal Warande Ketelstraat  54    3450 Rummen

 

 

Zaterdag 09 september 2023 Aanvang: 20:11 uur

KARNAMOR Overwinningsbal Jeugdprinses Provincie Antwerpen Elize

Zaal "'t Parkske" - Edegemsestraat 26 - 2640 Mortsel

 

 

Zaterdag 09 September 2023

De Vinnige Harlekijntjes    Jaarlijks eetfestijn   aanv:  17u00

Zaal Familieheem  Gasthuisdreef  2       2870 Ruisbroek-Puurs

 

 

Zaterdag 09 september 2023                         Aanvang: 12:00 uur

DE LUSTIGE BOERKES  -  Eetfestijn

Zaal "De Ark" - Achter D'hoven 63 - 2990 Wustwezel

 

 

Zaterdag 16 september 2023                                           Aanvang: 16:11 uur

DE PLEZIERMAKERS - 14 Eetdag

Feestzaal "Romanus" (Oude Kantine Hoger Op Bierbeek) 

Wijnenberg 1 - 3360 Bierbeek

 

 

  Zondag 17 september 2023                                        Aanvang: 11:30 uur

DE PEKKERS -Kippenfestijn

Feestzaal "Sint-Amand" - Kerkstraat 416 - 8370 Blankenberge

 

 

Zondag 17 september 2023                                       Aanvang: 11:11 uur

DE PLEZIERMAKERS-14de Eetdag

Feestzaal "Romanus" (Oude Kantine Hoger Op Bierbeek)

Wijnenberg 1 - 3360 Bierbeek

 

 

Zaterdag 23 september 2023                                    Aanvang: 20:11 uur

DREAMCATCHERS RANSBERG     Overwinningsbal 

Jeugdprinses van Limburg 2022-2023

"Parochiecentrum" - Sint-Martinusstraat 6 - 3806 Velm (Sint-Truiden)

 

 

Vrijdag 29 september 2023                                          Aanvang: 20:11 uur

DE KINDERVRIENDJES vzw - Carnavalbal

Zaal "Centrum" - Langestraat 14 - 2235 Houtvenne

 

 

Zaterdag 30 september 2023                                           Aanvang: 20:11 uur

KIEKEBOS - Overwinningsbal Jeugdprinses van Limburg 2022-2023 Ylara

Zaal "Elckerlyc" - Sint-Pieterstraat 6 - 3890 Gingelom

 

 

Zaterdag 30 september 2023 Aanvang: 19:00 uur

ORDE VAN DE PALINGBOER - Quiz

Carnavalshal "De Vliet" - Scheepswerfstraat 56 - 9200 Baasrode

 

 

Zaterdag 30 september 2023 Aanvang: 17:11 uur

RIDDERS VAN HECO - Eetdag

Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren

 

OKTOBER  2023

 

Zondag 01 oktober 2023                           Aanvang: 11:11 u

RIDDERS VAN HECO - Eetdag

Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren

 

 

Zondag 01 oktober 2023                      Aanvang: 14:00 uur

ORDE VAN DE PALINGBOER - Bingo

Carnavalshal "De Vliet" - Scheepswerfstraat 56 - 9200 Baasrode

 

 

Vrijdag 06 oktober 2023                                            Aanvang: 18:30 uur

DE JUKEBOXKES - Eetfestijn

Zaal " 't Koerken" - Molenstraat 13 - 9190 Kemzeke

 

 

Zaterdag 07 oktober 2023                                         Aanvang: 11:45 uur

PRINSENKAMER STAD ANTWERPEN vzw - Aankleden Beeldje

Deugeniet tot Prins stad Antwerpen

Beeldje ďDeugenietĒ - Korte Gasthuisstraat 2 - 2000 Antwerpen

Aanstellen Prominenten Stad Antwerpen            Aanvang: 14:15 uur

ďStadhuis van AntwerpenĒ - Grote Markt 2 - 2000 Antwerpen

Antwerps Prinsenfeestje                                             Aanvang: 18:11 uur

Fort Van Merksem ďLokaal Den DeugenietĒ - Fortsteenweg 120

2170    Merksem

 

 

Zaterdag 07 oktober 2023                                         Aanvang: 20:11 uur

DE LEUTEGEN UUEP -  Aanstellingsbal

Zaal "Koerken" - Molenstraat 13 - 9190 Kemzeke

 

 

Zaterdag 07 oktober 2023                                         Aanvang: 11:00 uur

KIEKEBOS - Eetdag

Zaal "De Mardijk" - Halensebaan 100D - 3461 Molenbeek-Wersbeek

 

 

Zaterdag 07 oktober 2023 Aanvang: 16:00 tot 21:00 uur

ORDE VAN DE PIETERMANNEN - Eetfestijn (met voorinschrijving)

Zaal "Buurthuis" - Pastoriestraat 1 - 3360 Korbeek-Lo

 

 

Zondag 08 oktober 2023 Aanvang: 11:30 tot 15.30uur

ORDE VAN DE PIETERMANNEN - Eetfestijn (met voorinschrijving)

Zaal "Buurthuis" - Pastoriestraat 1 - 3360 Korbeek-Lo

 

 

Vrijdag 13 oktober 2023                                     Aanvang: 18:00 uur

DROOM-LACH-LEEF Verkiezing prinsen of prinses van Limburg

Zaal 't Kuipershof  G,Gezellelaan  15    3550  Heusden - Zolder

 

 

Zaterdag 14 oktober 2023        Aanvang: 16:00 tot 20:00 uur

C.V. De Fruitfretters   Eetdag

Parochiezaal  Hogenstraat  103    3450 Geebets

 

 

Zondag 15 oktober 2023            Aanvang: 11:00 tot 19:00 uur

C.V. De Fruitfretters   Eetdag

Parochiezaal  Hogenstraat  103    3450 Geebets

 

 

Zaterdag 15 oktober 2023                                   Aanvang: 11:11 uur

 DE KAPELSE LEUTEMAKERS - Mosselsouper

Zaal "Verli" - Hoevensebaan 98 - 2950 Kapellen

 

 

Zaterdag 15 oktober 2023                                 Aanvang: 11:30 uur

CARNAVALSRAAD STADEN - Spaghettifestijn

"De Nestel" - Vijfwegenstraat 17 - 8840 Westrozebeke

 

 

Vrijdag 20 oktober 2023                                       Aanvang: 20:11 uur

CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - Carnavalsparty

Parochiaal Centrum - Mechelsesteenweg 1088 - 3020 Winksele Delle

 

 

Zaterdag 21 oktober 2023                                    Aanvang: 19:11 uur

PRINSENCONVENT LOVEN - Aanstelling Hoogheden 

en Verkiezing Regenboog Prins/ Prinses

Gemeenschapscentrum "De Bosstraat " - Bosstraat 28 - 3012 Wilsele

 

 

Zondag 22 oktober 2023                                            Aanvang: 12:30 uur

CENTRUM BELGIE  Ordefeest met aanstelling Driegestern 2023-2024

Salons Hof ter Meyghem Hofstraat   143  9200   Oudegem

 

 

Zaterdag 28 oktober 2023                                    Aanvang: 19:11 uur

DE RAMSELSE BOEREKES - Carnavalbal met Aanstelling

Zaal "Centrum" - Langestraat 14 - 2235 Houtvenne

 

 

Zaterdag 28 oktober 2023                           Aanvang: 20:11 uur

ORDE VAN DE EZEL - Verkiezing Jeugdprins en Prinses v West-Vlaanderen

Zaal "De Zwerver" - Dorpstraat 95 - 8432 Leffinge

 

 

Zondag 29 oktober 2023                                          Aanvang: 18:00 uur

1493: DE PEKKERS - Grootse Halloween Parade Blankenberge

Centrumstraten - 8370 Blankenberge

 

NOVEMBER  2023

 

Zaterdag 04 November 2023                                 Aanvang: 19:33 uur

 't MOTJE - Verkiezing Juniorprinsenpaar W-VL 

OC "De Kouter" - Ichtegemstraat 2A - 8610 Kortemark

 

 

Vrijdag 05 November 2023                                    Aanvang: 13:00 uur

DROOM-LACH-LEEF Verkiezing Jeugdprins

en of Jeugdprinses van Limburg

Zaal PCC Velm   ST Martinusstraat  8     3806    Velm

 

 

Zaterdag 11 November 2023                           Aanvang: 11:11 uur

RIDDERS VAN HECO - Opening carnaval

Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren

 

 
 

Zaterdag 11 November 2023                                    Aanvang: 18:33 uur

CC JATIENEN -    Schlagert 2023 

Zaal "Manege" - Sint-Joris Plein 20 - 3300 Tienen

 

 

Zondag 12 November 2023                                     Aanvang: 13:11 uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse

Verkiezing v/h Jeugdprinsenpaar van BelgiŽ

Feestzaal Den Hoorinck  Noorderlaan     1731  20 Asse - Zellik

 

 

Vrijdag 17 November 2023                            Aanvang: 20:00 uur

HOF VAN VLAAMS BRABANT   Jaarlijks Bal

Zaal  Sint-Pieterskring       Kortebergstraat   4      3212   Pellenberg

 

 

Zaterdag 18 November 2023                                   Aanvang: 20:11 uur

DE KAPELSE LEUTEMAKERS -   Aanstellingsbal

Zaal "Escapade" - Kapelsestraat 237 - 2950 Kapellen

 

 

       Zaterdag  18  November 2023                           Aanvang: 20:11 uur

O.V.D. Stopers      seniorenverkiezing CFW-VL

Zaal De Bosgalm   Pastoriestraat     8820   Torhout

 

 

Zondag 19 November 2023                                   Aanvang: 14:11 uur

DE PEKKERS - 18de Openingskroegentocht der Carnaval

Start @ Turnclub/Zwienekotje - De Smet De Naeyerlaan 121

8370 Blankenberge

 

 

Zondag 19 November 2023                                   Aanvang: 13:11 uur

FANTASYWORLD - 3de Verkiezingsbal

Zaal "Ten Bos" - Ten Bos 33 - 9100 Nieuwkerken-Waas

 

 

Zaterdag 25 November 2023                                  Aanvang: 20:11 uur

DE FEESTVRIENDEN -  Aanstellingsbal

Zaal "Verli" - Hoevensebaan 98 - 2950 Kapellen

 

 

Zaterdag 25 November 2023                                Aanvang: 20:11 uur

 DE GILDEGARDE GLABBEEK - Carnavalsbal met Aanstelling

O.C. "Glazuur" - Dries 7A - 3380 Glabbeek

 

 

Zaterdag 25 November 2023                                   Aanvang: 19:11 uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse   

44 ste verkiezing Prins of Prinses v Asse

Feestzaal Den Hoorinck  Noorderlaan     1731  20 Asse - Zellik

 

DECEMBER  2023

 

Vrijdag 01 December 2023                                      Aanvang: 20:11 uur

DE ZICHEMSE TONNEKES - Carnavalsbal

Parochiecentrum "Ourodenberg" - Herseltsesteenweg 214

 3200 Aarschot

 

 

Vrijdag 08 December 2023                                     Aanvang: 20:11 uur

DE JUKEBOXKES - Aanstellingen

Zaal " 't Koerken" - Molenstraat 13 - 9190 Kemzeke

 

 

Vrijdag 08 December 2023                                      Aanvang: 20:11 uur

PRINSENCONVENT LOVEN 

Overwinningsbal Juniorprins Vlaams-Brabant "Sam I"

Gemeenschapscentrum "De Bosstraat" - Bosstraat 28 - 3012 Wilsele

 

 

Vrijdag 08 December 2023                                     Aanvang: 20:11 uur

 DE FEESTBROUWERS -Carnavalbal

Parochiezaal - Ganzendries 29 - 3300 OPLINTER

 

 

Zaterdag 09 December 2023                 Aanvang: 20:11 uur

KARNAMOR   Prinsenbal met aanstelling

Zaal "'t Parkske" - Edegemsestraat 26 - 2640 Mortsel

 

 

Zaterdag 09 December 2023                                  Aanvang: 20:11 uur

DE PLEZIERMAKERS - Carnavalsbal

Zaal "De Roosenberg" - Maurits NoŽstraat 15 - 3050 Oud-Heverlee

 

 

Zaterdag 16 December 2023                              Aanvang: 20:11 uur

KIEKEBOS  Jaarlijks Bal

Zaal "De Kring" - Staatsbaan 221 - 3460 Bekkevoort

 

 

 

Zondag 17  December 20                                      Aanvang: 14:11 uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse   

44 ste verkiezing Prins en Prinses v Asse

Verkiezing Prins en Prinses VAN HET Vlaams Gewest  2024   N.K.-C.N.

Feestzaal Den Hoorinck  Noorderlaan     1731  20 Asse - Zellik

 

 

Vrijdag 22 December 2023                                Aanvang: 20:11 uur

O.V.D. Stopers   Bal met verkiezing prins en prinses 

Zaal   De Bosserij    Acaciastraat      8210     Veldegem

 

 

 

Zaterdag 30 december 2023                           Aanvang: 20:11 uur

ORDE VAN KEIZER JOŽL - Overwinningbal Prinses van Belgie

"Parochiezaal St.Martinus" - Holsbeeksebaan 1 - 3110 Wezemaal3

 

JANUARI  2024

 

Zaterdag 06 januari 2024               Aanvang: 1911 uur

FEN-VLAANDEREN 50ste Feest der Goedgemutsten

Gemeenschapscentrum "Klein Boom" - Mechelbaan 604 - 2580 Putte

 

 

Zondag 07 januari 2024                                   Aanvang: 12:00 uur

DE RAMSELSE BOEREKES - Appelbollen en Worstenbrood

 (met voorinschrijven)

Zaal "Centrum" - Langestraat 14 - 2235 Houtvenne

 

 

Zaterdag 13 Januari 2024                                       Aanvang: 20:11 uur

DE FEESTVIERDERS GRIMDE - Jaarlijks Carnavalbal

Zaal "Buksboom" - Sint-Odulphusstraat 15 - 3300 Tienen

 

 

 

Zaterdag 13 januari  2024                                       Aanvang: 17:11 uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse -

Reuzengilde De Heeren van Assche   Gezellig Eetfestijn 

Parochiezaal Ter Krokegem  Dendermondsestw, 46B 

te Asse Krokegem

 

 

Zondag 14 januari  2024                                         Aanvang: 14:11 uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse -

Reuzengilde De Heeren van Assche   Gezellig Eetfestijn 

Parochiezaal Ter Krokegem  Dendermondsestw, 46B 

te Asse Krokegem

 

 

Zondag 14 januari  2024                                Aanvang: 13:11 uur

KARNAMOR - Dag van de Dansmariekes

Zaal "'t Parkske" - Edegemsestraat 26 - 2640 Mortsel

 

 

Zaterdag 20 Januari 2024 Aanvang: 19:11 uur

ORDE VAN DE PIETERMANNEN - Prinsenverkiezing 

Jeugdprinsenpaar Leuven

Prins/Prinses Leuven en Prinsenpaar van Vlaams-Brabant

Gemeenschapscentrum - Bosstraat 28 - 3012 Wilsele

 

 

Zaterdag 20 Januari 2024                                    Aanvang: 19:11 uur

CARNAVALSRAAD STADEN

Verkiezing Prins en/of Prinses Van Staden 2024

Zaal "Zonneheem" - Bassijnmolenstraat 2 - 8840 Oostnieuwkerke

 

 

Zaterdag 20 Januari 2024                                  Aanvang: 14:11 uur

STADSCARNAVALGILDE DE MANEBLUSSERS     Prinsenbal

Zaal  De Loods    Douaneplein     2800  Mechelen

 

 

Zaterdag 27 Januari 2024                                        Aanvang: 20:11 uur

 DE LUSTIGE BOERKES  - Aanstellingsbal

Zaal "De Ark" - Achter D'hoven 63 - 2990 Wustwezel

 

 

Zondag 28 Januari 2024                         Aanvang: 12:11 uur

ORDE VAN KEIZER JOŽL - Verkiezing Juniorprinsenpaar

van Vlaams-Brabant

"Parochiezaal Winksele" - Mechelsesteenweg1 1080 - 3020 Winksele-Delle

 

FEBRUARI  2024

 

Vrijdag 02 Februari 2024                                       Aanvang: 18:11 uur

DE PEKKERS - 19de Pekkersbal met Verkiezing

Locatie volgt - 8370 Blankenberge

 

 

Zaterdag 02 februari 2024                     Aanvang:  uur  18:30 uur

C.V. De Fruitfretters   Carnavalbal

Sporthal Warande Ketelstraat  54    3450 Rummen

 

 

Zaterdag 03 Februari 2024                                   Aanvang: 11:11 uur

DE PEKKERS - Daguitstap

Locatie volgt - 8370 Blankenberge

 

 

Zondag 4 Februari 2024 Aanvang: 11:30 uur

CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - Eetdag

Parochiezaal "Perk" - Kampenhoutsesteenweg 1 - 1820 Perk Steenokkerzeel

 

 

Zondag 4  Februari 2024                                     Aanvang: 13:33  uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse 

Verkiezing Prinsenpaar van Belgie derde leeftijd 2024

Feestzaal Den Hoorinck  Noorderlaan     1731  20 Asse - Zellik

 

 

Zondag 04 Februari 2024                               Aanvang: 14:11 uur

STADSCARNAVALGILDE DE MANEBLUSSERS     Kindercarnavalbal

met aanstelling v/h Jeugdprinsenpaar stad Mechelen

Zaal  De Loods    Douaneplein     2800  Mechelen

 

 

Zondag 04 Februari 2024                                    Aanvang: 14:11 uur

DE PEKKERS -  Kindercarnavalbal

Feestzaal "Sint-Amand" - Kerkstraat 416 - 8370 Blankenberge

 

 

Vrijdag 09 Februari 2024 Aanvang: 20:11 uur

CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - Nacht der Prinsen en Prinsessen

Feestzaal "Den Bosuil" - Bieststraat 233 - 3191 Boortmeerbeek

 

 

Zondag 11 Februari 2024                     Aanvang: 14:11 uur

ORDE VAN DE PALINGBOER -Carnavalstoet

Centrum - 9200 Baasrode

 

 

Zondag 11 Februari 2024                                 Aanvang: 14:30 uur

DE PEKKERS - Carnavalstoet Blankenberge

Centrumstraten - 8370 Blankenberge

 

MAART  2024

 

Vrijdag 08 maart 2024 Aanvang: 13:11 uur

KARNAMOR -Seniorenmiddag met diverse artiesten (gratis inkom)

"Hangar 68" - Neerhoevelaan 100 - 2640 Mortsel

Vrijdag 08 maart 2024 Aanvang: 20:11 uur

Sleuteloverhandiging + Aanstelling Jeugdprins / Jeugdprinses

"Hangar 68" - Neerhoevelaan 100 - 2640 Mortsel

 

 

Zaterdag 09 Maart 2024                  Aanvang: 14:11 uur

KARNAMOR - Carnavalsstoet

"Hangar 68" - Neerhoevelaan + Centrum Mortsel 100 - 2640 Mortsel

Zaterdag 09 Maart 2024                    Aanvang: 20:11 uur

KARNAMOR -Carnavalbal

"Hangar 68" - Neerhoevelaan 100 - 2640 Mortsel

 

 

Zaterdag 09 Maart 2024 Aanvang: 20:11 uur

RIDDERS VAN HECO - Bal met Aanstelling

Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren

 

 

Zondag 10 Maart 2024                  Aanvang: 13:33 uur

KARNAMOR - Kindercarnaval

"Hangar 68" - Neerhoevelaan 100 - 2640 Mortsel

 

 

Zondag 10 Maart 2024             Aanvang: 13:11 uur

RIDDERS VAN HECO - Seniorennamiddag

Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren

 

 

Zaterdag 16 Maart 2024                                      Aanvang: 19:11 uur

DE TOENGELSE DANSMARIEKES - Carnavalbal

Zaal "Zoerla" - Gevaertlaan 1 - 2260 Westerlo

 

 

Zaterdag 16 Maart 2024                Aanvang: 13:44 uur

DE UYLEGILDE - 52ste Kindercarnavalstoet Schriek

"Parochiecentrum" - Leo Kempenaerstraat 16 - 2223 Schriek

 

 

Zaterdag 16 Maart 2024                                 Aanvang: 10:11 uur

DE VARKENSKOPPEN - Sleuteloverhandiging aan de Prins

Feestzaal "KVW Zaventem" - Quinkenstraat Z/N - 1930 Zaventem

DE VARKENSKOPPEN - Carnavalsstoet

Centrum - 1930 Zaventem                 Aanvang:14:11 ur

DE VARKENSKOPPEN - Gouden Varkensworp

Einde Carnavalsstoet - Vilvoordelaan (Tribune Kermis) - 1930 Zaventem    Aanvang : 17:11 uur

 

 

Vrijdag 22  Zaterdag 23  Zondag 24  maart 2024

CARNAVAL KAMPENHOUT vzw -  Driedaags Carnavalsweekend

carnavalsparty met Artiesten met Artiesten en Nummerafhaling

Verwarmde Tent - Gemeenteplein 1 - 1910 Kampenhout

 

 

Vrijdag 23 Februari 2024 Aanvang: 20:11 uur

ORDE VAN DE PIETERMANNEN - Internationaal Prinsenbal

met optredens Dansmariekes - Afhaling Nummers Stoet

Zaal "Rijschool" - Rijschoolstraat 21 - 3000 Leuven

 

 

Vrijdag  23  Februari 2024                        Aanvang: 19:33  uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse 

Machtsoverdracht  -  Receptie  -  Kroegentocht

Gemeentehuis Asse   Gemeenteplein  Asse

 

 

Zaterdag 24 Februari 2024                                 Aanvang: 20:00 uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse 

Bezoek Rusthuizen  -  Kermis en Kroegentocht

Centrum  Gemeente Asse

 

 

Zaterdag 24 Februari 2024                             Aanvang: 15:11 uur

ORDE VAN DE PIETERMANNEN - Internationale Carnavalsstoet

Centrum Leuven - Vertrek: Sint-Jacobsplein - 3000 Leuven

 

 

Zaterdag 24 Februari 2024                             Aanvang: 13:33 uur

ORDE VAN DE PIETERMANNEN -Verklede Afterparty

Zaal "Rijschool" - Rijschoolstraat 21 - 3000 Leuven

 

 

Zondag 25  Februari 2024                                 Aanvang: 14:33 uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse 

44 ste Carnavalstoet  door de straten van Asse

Nadien optredens van de Deelnemende groepen prijsuitreiking

Feestzaal 't Jass  Asphalcosite     1730    Asse  ( achter station)

 

 

Maandag 26  Februari 2024                              Aanvang: 12:11 uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse 

Droige Moindag Seniorennamiddag met Vlaamse vedetten

Feestzaal 't Jass  Asphalcosite     1730    Asse  ( achter station)

 

 

Dinsdag 27  Februari 2024                        Aanvang: 10:00 uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse 

Dag van de lege Portemonnaie   -   Bezoek aan de markt

Plaats van gebeuren    1730    Asse  centrum

 

 

Zaterdag 30 Maart 2024                                                Aanvang: uur

STADSCARNAVALGILDE DE MANEBLUSSERS     Zaterdag Show

Zaal  De Loods    Douaneplein     2800  Mechelen

 

 

Zaterdag 31 Maart 2024                                           Aanvang: uur

STADSCARNAVALGILDE DE MANEBLUSSERS    

Carnavalstoet door de Mechelse Binnenstad

 

APRIL  2024

 

Maandag 01 april 2024                             Aanvang: 10:10 uur

KARNAMOR - Paasbrunch

Zaal "'t Parkske" - Edegemsestraat 26 - 2640 Mortsel

 

NOVEMBER  2024

 

Zondag 12 November 2024                                      Aanvang: 20:11 uur

F.C.V.Orde van Weg en Weer Asse    Orderfeest

Feestzaal Den Hoorinck  Noorderlaan     1731  20 Asse - Zellik

 

Geachte leden ,Carnavalisten indien een datum , plaats, of  zaal.

niet juist zijn geef een seintje. Leden van Centrum BelgiŽ

indien uw activiteit niet voorkomt in deze kalender  graag een e-mail

..................